Zastavte se u nás na oběd. Restaurace Václavka nabízí nejen klasickou českou kuchyni, ale také mezinárodní speciality. Každý den pro vás připravujeme polední menu. Vyberte si z našeho aktuálního jídelního lístku. Rezervace není nutná. Objednejte si polední menu od 11.00 do 14.30 hod. Skvělé obědy v Kolíně za dobré ceny.

Od března 2017 nabízíme rozvoz poledního menu. Objednávky přijímáme na telefonním čísle 602 831 243. Rychlý a spolehlivý rozvoz jídla v Kolíně a okolí. Prohlédněte si online jídelní lístek.

Čepujeme tradiční plzeňské pivo!

Česká klasika ve vaší oblíbené restauraci v Obecním dvoře Kolín. Nejlepší plzeňské pivo v Kolíně dostanete jedině u nás. Dále si můžete objednat z široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů

Přijďte se k nám dobře najíst!

Vaříme pouze z čerstvých a kvalitních surovin. Nabízíme vynikající obědy a večeře v Kolíně. Otevřeno máme každý den od 10.30 do 22.00 hod. Skvělé obědy v Kolíně za dobré ceny

Zarezervujte si u nás stůl. Zastavte se v restauraci Václavka na romantickou večeři ve dvou nebo přijďte na skleničku vína. Chutné a poctivě uvařené jídlo přivezeme i k vám domů nebo do kanceláře. Vyzkoušejte nás!

Nabízíme pohostinnosti, výborná jídla a chlazené plzeňské pivo. Ochotný personál vás vždy rád obslouží. V restauraci Václavka v Kolíně si pochutnáte.

Dobrá restaurace v Kolíně slibuje skvělý gastronomický zážitek!